top of page
Beylikdüzü Keman Kursu Beylikdüzü Gitar Kursu Beylikdüzü Piyano Kursu
 Küçük Ritimler
Erken Yaş Müzik Eğitim Programı

Küçük ritimler müzik eğitim programı 3-6  yaş arası çocuklar için hazırlanmış, Müzik Yolcuları ile eş zamanlı ilerleyen, katılımcıların ritim duygularının gelişmesi, el becerilerinin ve enstrüman eğitim için gerekli olan el koordinasyonlarının artması için oluşturulmuş ritim-perküsyon eğitim programıdır. Detaylı bilgi için tıklayın

 Sertifikalı Hobi 
 Programı 

Çalmak istediğiniz enstrumanı çalmak istediğiniz ezgilerle öğrenmek hoş olmaz mıydı? Ders haricinde ne kadar çok çalışırsanız elbette o o kadar çabuk çalmayı öğreneceksinizdir ve bunun için çalışmaktan keyif almanız gerekir. Sizleri " şu şu metodlarla" kısıtlamıyoruz. Elbette kullandığımız metodlar var, hatta o kadar çoklar ki, size uygun olan ne ise içlerinden onları seçiyoruz, değiştiriyoruz, uyarlıyoruz ve böylece siz çalmaktan da çalışmaktan da keyif alıyorsunuz... Zaten hedef bu değil mi?

 

Kurs süresi 36 haftadır.

Haftada 1 gün, 1 ders birebir branş dersi yapılır.

Haftada 1 gün 1 ders grup solfej dersi yapılır.

 Konservautar ve Özel Yetenek  Sınavlarına Hazırlık Kursu 

Türkiye’nin farklı illerinde eğitim veren devlet konservatuarı ve özel konservatuarlar; müzik fakülteleri, güzel sanatlar fakülteleri, eğitim fakülteleri (müzik öğretmenliği) ; ve Anadolu güzel sanatlar liselerine giriş için yapılan tüm özel yetenek sınavlarına her biri kendi branşında uzman kadromuzla öğrenci yetiştirmekteyiz.

 

Özel yetenek sınavlarına yönelik hazırlık kursumuzda enstrüman eğitimi ile birlikte, teori, kulak, solfej, dikte, armoni, müzik tarihi, form bilgisi, kontrapuan gibi dersler de sınav içeriğine göre verilir.

 

Özel yetenek sınavlarına yönelik kurs süresi en az 12 haftadır, seviye ve hedefe göre şekillenir. Haftada en az 1 saat birebir branş ve 1 saat birebir teori, solfej olmak üzere 2 saat ders yapılır. Adayın kurs harici çalışması için de takvim oluşturulur ve ilerleme takip edilir.

 Özel 
 Program 

Diğer programlarımızın dışında kalan seçenekleri de değerlendirmeye alıyoruz. Örneğin hali hazırda bir müzik okulunda okuyorsunuz ama desteğe ihtiyacınız var veya bir müzik yarışmasına katılacaksanız, o zaman grup olarak sizlerle çalışıyor, sizi yarışmaya hazırlıyoruz. Ya da çiftsiniz ama ayrı branşlardasınız; o zaman bizler koordine oluyor ve birlikte çalabileceğiniz şekilde ortak repertuarlar oluşturuyoruz. İsteğe bağlı olarak 2li veya 3lü gruplarla da ders yapabiliyoruz.

 

Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

bottom of page