Küçük Ritimler
Erken Yaş Müzik Eğitim Programı

Küçük ritimler müzik eğitim programı 3-6  yaş arası çocuklar için hazırlanmış, Müzik Yolcuları ile eş zamanlı ilerleyen, katılımcıların ritim duygularının gelişmesi, el becerilerinin ve enstrüman eğitim için gerekli olan el koordinasyonlarının artması için oluşturulmuş ritim-perküsyon eğitim programıdır. Detaylı bilgi için tıklayın

 Sertifikalı Hobi 
 Programı 

Çalmak istediğiniz enstrumanı çalmak istediğiniz ezgilerle öğrenmek hoş olmaz mıydı? Ders haricinde ne kadar çok çalışırsanız elbette o o kadar çabuk çalmayı öğreneceksinizdir ve bunun için çalışmaktan keyif almanız gerekir. Sizleri " şu şu metodlarla" kısıtlamıyoruz. Elbette kullandığımız metodlar var, hatta o kadar çoklar ki, size uygun olan ne ise içlerinden onları seçiyoruz, değiştiriyoruz, uyarlıyoruz ve böylece siz çalmaktan da çalışmaktan da keyif alıyorsunuz... Zaten hedef bu değil mi?

 

Kurs süresi 36 haftadır.

Haftada 1 gün, 1 ders birebir branş dersi yapılır.

Haftada 1 gün 1 ders grup solfej dersi yapılır.

 Konservautar ve Özel Yetenek  Sınavlarına Hazırlık Kursu 

Türkiye’nin farklı illerinde eğitim veren devlet konservatuarı ve özel konservatuarlar; müzik fakülteleri, güzel sanatlar fakülteleri, eğitim fakülteleri (müzik öğretmenliği) ; ve Anadolu güzel sanatlar liselerine giriş için yapılan tüm özel yetenek sınavlarına her biri kendi branşında uzman kadromuzla öğrenci yetiştirmekteyiz.

 

Özel yetenek sınavlarına yönelik hazırlık kursumuzda enstrüman eğitimi ile birlikte, teori, kulak, solfej, dikte, armoni, müzik tarihi, form bilgisi, kontrapuan gibi dersler de sınav içeriğine göre verilir.

 

Özel yetenek sınavlarına yönelik kurs süresi en az 12 haftadır, seviye ve hedefe göre şekillenir. Haftada en az 1 saat birebir branş ve 1 saat birebir teori, solfej olmak üzere 2 saat ders yapılır. Adayın kurs harici çalışması için de takvim oluşturulur ve ilerleme takip edilir.

 Özel 
 Program 

Diğer programlarımızın dışında kalan seçenekleri de değerlendirmeye alıyoruz. Örneğin hali hazırda bir müzik okulunda okuyorsunuz ama desteğe ihtiyacınız var veya bir müzik yarışmasına katılacaksanız, o zaman grup olarak sizlerle çalışıyor, sizi yarışmaya hazırlıyoruz. Ya da çiftsiniz ama ayrı branşlardasınız; o zaman bizler koordine oluyor ve birlikte çalabileceğiniz şekilde ortak repertuarlar oluşturuyoruz. İsteğe bağlı olarak 2li veya 3lü gruplarla da ders yapabiliyoruz.

 

Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

MELİS YÜKSEL music&art studio | MÜZİK | BALE | DANS | STÜDYO | MAĞAZA beylikdüzü keman kursu beylikdüzü gitar kursu beylikdüzü piyano kursu beylikdüzü keman dersi beylikdüzü gitar dersi beylikdüzü piyano dersi beylikdüzü bateri dersi beylikdüzü davul dersi beylikdüzü bateri kursu beylikdüzü  davul kursu beylikdüzü bale dersi beylikdüzü  bale kursu beylikdüzü konservatuara hazırlık kursu beylikdüzü güzel sanatlar lisesi hazırlık kursu beylikdüzü klarnet dersi beylikdüzü flüt dersi beylikdüzü flüt kursu beylikdüzü şan dersi beylikdüzü şan kursu beylikdüzü bağlama dersi beylikdüzü bağlama kursu beylikdüzü müzik dersi beylikdüzü müzik kursu büyükçekmece keman dersi büyükçekmece gitar dersi büyükçekmece gitar kursu büyükçekmece bateri kursu  avcılar gitar kursu avcılar gitar dersi avcılar özel gitar dersi avcılar bateri kursu avıclar bateri davul dersi esenyurt bağlama kursu esenyurt davul dersi esenyurt bateri kursu esenyurt gitar dersi esenyurt gitar kursu esenyurt keman dersi piyano dersi avcılar keman kursu avcılar keman dersi beylikdüzü stüdyo beylikdüzü kayıt stüdyosu beylikdüzü prova stüdyosu özel gitar dersi özel keman dersi özel klarnet dersi özel bağlama dersi özel piyano dersi özel bateri kursu Melis Yüksel Keman Melis Yüksel Gitar Keman Piyano Klarnet Bağlama Beylikdüzü bale kursu bale dersi dans kursu dans dersi dans dersleri latin dansları salsa flamenko tango arjantin tango beylikdüzü bale dans okulu çocuk müzik eğiğtimi küçük yaş müzik bateri dersi bateri kursu büyükçekmece gitar kursu gitar dersi avcılar bale beylikdüzü bale beylikdüzü dans bale kursu bale dersi bale dans flüt dersi flüt kursu ney dersi ney kursu saz dersi saz kursu koro sanat müziği korosu çok sesli koro konservatuara hazırlık dersi konservatuara hazırlık kursu müzik  dj dersi djlik kursu cubase dersi cubase kursu logic dersi logic kursu şan dersi şan kursu şarkı söyleme dersi şarkı söyleme kursu ses eğitimi ses eğitimi kursu klavye dersi klavye kursu org dersi org kursu  avcılar ücretsiz deneme dersi ücretsiz gitar piyano keman klarnet flüt bale deneme dersi

0542 238 5553 - info@melisyuksel.com

Barış mah. Atatürk Bulvarı Sürmen Center AVM No:68 Beylikdüzü

© 2020 Melis Yüksel Müzik Akademisi