Elektro Gitar

Gün geçmiyor ki müzik yeni bir şekil alsın ve farklı müzik zevkleri ortaya çıksın. Ancak hiçbir zaman, hiçbir jenerasyonda değişmeyen tek şey, küçük yaşlarda herkesin bir müzik aletine ilgisi olduğudur. Bu müzik aletleri arasında elektro gitar ilk sıralarda yer almaktadır.

 

Elektro gitar çalmadan önce klasik gitar veya akustik gitar çalmanız gerektiğini çok duymuşsunuzdur. Belki sizin için böylesi daha iyi olacaktır ama kimisi için istediği enstrümanı daha sonraya ertelemek heves kırıcı olur.

Siz ne istiyorsanız onu öğrenebilin diye özel eğitmenlerimiz ile sizlere yardımcı oluyoruz. Elinize daha önce gitar almamış olsanız dahi sorun değil, asıl önemli olan kişinin bunu gerçekten istemesidir. Bir şeyi gerçekten istiyorsanız imkanlarınızı da ona göre şekillendirirsiniz ve ancak bu şekilde ilerleyebilirsiniz.

Çocuklarınızın yaşı küçük diye düşünmeyin ve onları istedikleri bu elektro gitar özel ders fırsatından yararlanması için destekleyin. Belki de kendiniz öğrenmek istiyorsunuz: yaşınızın geçtiğini kesinlikle düşünmeyin. Daha çok alıştırma yapmanız ve daha çok zaman ayırmanız gerekebilir. Doğru yönlendirme ile her zaman başarıya ulaşabileceğinizi sizlere gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.

Sizlere özel olarak vereceğimiz gitar kursu sayesinde, sadece gitar çalmayı değil, gitarın her telinden yayılan melodinin ruhunu hissetmeyi öğreneceksiniz. Eğitmenlerimiz için enstrüman çalmak onunla bir bütün olmayı gerektirir. Bu düşünceyi de daima öğrencilerimize aktarmak için çabalıyoruz. Sadece elektro gitar çalmayı değil, onun asi ruhunu anlamayı öğretiyoruz.

MELİS YÜKSEL music&art studio | MÜZİK | BALE | DANS | STÜDYO | MAĞAZA beylikdüzü keman kursu beylikdüzü gitar kursu beylikdüzü piyano kursu beylikdüzü keman dersi beylikdüzü gitar dersi beylikdüzü piyano dersi beylikdüzü bateri dersi beylikdüzü davul dersi beylikdüzü bateri kursu beylikdüzü  davul kursu beylikdüzü bale dersi beylikdüzü  bale kursu beylikdüzü konservatuara hazırlık kursu beylikdüzü güzel sanatlar lisesi hazırlık kursu beylikdüzü klarnet dersi beylikdüzü flüt dersi beylikdüzü flüt kursu beylikdüzü şan dersi beylikdüzü şan kursu beylikdüzü bağlama dersi beylikdüzü bağlama kursu beylikdüzü müzik dersi beylikdüzü müzik kursu büyükçekmece keman dersi büyükçekmece gitar dersi büyükçekmece gitar kursu büyükçekmece bateri kursu  avcılar gitar kursu avcılar gitar dersi avcılar özel gitar dersi avcılar bateri kursu avıclar bateri davul dersi esenyurt bağlama kursu esenyurt davul dersi esenyurt bateri kursu esenyurt gitar dersi esenyurt gitar kursu esenyurt keman dersi piyano dersi avcılar keman kursu avcılar keman dersi beylikdüzü stüdyo beylikdüzü kayıt stüdyosu beylikdüzü prova stüdyosu özel gitar dersi özel keman dersi özel klarnet dersi özel bağlama dersi özel piyano dersi özel bateri kursu Melis Yüksel Keman Melis Yüksel Gitar Keman Piyano Klarnet Bağlama Beylikdüzü bale kursu bale dersi dans kursu dans dersi dans dersleri latin dansları salsa flamenko tango arjantin tango beylikdüzü bale dans okulu çocuk müzik eğiğtimi küçük yaş müzik bateri dersi bateri kursu büyükçekmece gitar kursu gitar dersi avcılar bale beylikdüzü bale beylikdüzü dans bale kursu bale dersi bale dans flüt dersi flüt kursu ney dersi ney kursu saz dersi saz kursu koro sanat müziği korosu çok sesli koro konservatuara hazırlık dersi konservatuara hazırlık kursu müzik  dj dersi djlik kursu cubase dersi cubase kursu logic dersi logic kursu şan dersi şan kursu şarkı söyleme dersi şarkı söyleme kursu ses eğitimi ses eğitimi kursu klavye dersi klavye kursu org dersi org kursu  avcılar ücretsiz deneme dersi ücretsiz gitar piyano keman klarnet flüt bale deneme dersi

0542 238 5553 - info@melisyuksel.com

Barış mah. Atatürk Bulvarı Sürmen Center AVM No:68 Beylikdüzü

© 2020 Melis Yüksel Müzik Akademisi