top of page

Elektro Gitar

Gün geçmiyor ki müzik yeni bir şekil alsın ve farklı müzik zevkleri ortaya çıksın. Ancak hiçbir zaman, hiçbir jenerasyonda değişmeyen tek şey, küçük yaşlarda herkesin bir müzik aletine ilgisi olduğudur. Bu müzik aletleri arasında elektro gitar ilk sıralarda yer almaktadır.

 

Elektro gitar çalmadan önce klasik gitar veya akustik gitar çalmanız gerektiğini çok duymuşsunuzdur. Belki sizin için böylesi daha iyi olacaktır ama kimisi için istediği enstrümanı daha sonraya ertelemek heves kırıcı olur.

Siz ne istiyorsanız onu öğrenebilin diye özel eğitmenlerimiz ile sizlere yardımcı oluyoruz. Elinize daha önce gitar almamış olsanız dahi sorun değil, asıl önemli olan kişinin bunu gerçekten istemesidir. Bir şeyi gerçekten istiyorsanız imkanlarınızı da ona göre şekillendirirsiniz ve ancak bu şekilde ilerleyebilirsiniz.

Çocuklarınızın yaşı küçük diye düşünmeyin ve onları istedikleri bu elektro gitar özel ders fırsatından yararlanması için destekleyin. Belki de kendiniz öğrenmek istiyorsunuz: yaşınızın geçtiğini kesinlikle düşünmeyin. Daha çok alıştırma yapmanız ve daha çok zaman ayırmanız gerekebilir. Doğru yönlendirme ile her zaman başarıya ulaşabileceğinizi sizlere gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.

Sizlere özel olarak vereceğimiz gitar kursu sayesinde, sadece gitar çalmayı değil, gitarın her telinden yayılan melodinin ruhunu hissetmeyi öğreneceksiniz. Eğitmenlerimiz için enstrüman çalmak onunla bir bütün olmayı gerektirir. Bu düşünceyi de daima öğrencilerimize aktarmak için çabalıyoruz. Sadece elektro gitar çalmayı değil, onun asi ruhunu anlamayı öğretiyoruz.

bottom of page