Flüt

Üflemeli çalgılar arasında en çok tercih edilen enstrüman arasında flüt gelir. Okullarımızda blok flüt öğretimi yapıldığından dolayı karışmaması için yan flüt olarak kullanılmaktadır.

 

Bir müzik aletini en iyi şekilde öğrenebilmek için izlenen üç aşama vardır. İlki bu enstrümanı tanımak, daha sonra kendinize adapte etmek ve bunu geliştirmektir.

Kendinize adapte etmek için vücudunuzun duruşunu ona göre ayarlamanız gerekir. Flüt çalma konusunda en önemli noktalardan biri flütü doğru tutmak ve doğru duruştur. Deneyimli eğitmenlerimiz tarafından verilen flüt kursu derslerinde öncelikli olarak bunları öğrenirsiniz. Nefesin doğru kullanımı da bu dersler esnasında en temelden edinilmesi gereken basamaklar olarak öğrenciye aktarılır. Doğru başlamak, ilerlemeyi kolaylaştırır.

Flüt çalmak, özellikle yan flüt çalmak çok zor diye bilinir. Kolay kolay ses çıkarmak mümkün değildir, eğer doğru nefes eğitimi almadıysanız… Eğitmenlerimizin yönlendirmeleri sayesinde düşündüğünüzden daha hızlı bir şekilde gelişme kaydedebilirsiniz. Temel flüt eğitimi derslerinizi tamamladıktan sonra tek yapmanız gereken daha çok ve daha çok çalışmaktır.

 

Henüz bir enstrümanınız olmayabilir. Bunu dert etmenize gerek yok, öğretmenlerimiz sizin doğru flütü seçmeniz konusunda sizlere yardımcı olacaklardır.

Nota öğrenimi ve doğru flüt kullanımı konusunda size en sağlam eğitimi verme amacındayız. Siz kendinizi geliştirmek istediğiniz sürece eğitmenleriniz olarak, sizlerle, her zaman bir üst seviyedeki sınıra ulaşmanız için bilgimizi ve deneyimimizi paylaşmaya hazırız.

Müzik sadece ruhunuzu beslemez, aynı zamanda geliştirir de. Ruhunuzu müzikle doyurun.

 

Flüt dersini uygun fiyata nereden ve nasıl alabilirim? Kurs merkezimize Avcılar, Esenyurt, Büyükçekmece ve Beylikdüzü bölgelerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Flüt dersi için kurs merkezimiz Beylikdüzü Metrobüs durağına 10 dakika yürüme mesafesindedir. Size en uygun flüt ders saati ile ders ücreti hakkında bilgi almak için bizi aramanız yeterli.

MELİS YÜKSEL music&art studio | MÜZİK | BALE | DANS | STÜDYO | MAĞAZA beylikdüzü keman kursu beylikdüzü gitar kursu beylikdüzü piyano kursu beylikdüzü keman dersi beylikdüzü gitar dersi beylikdüzü piyano dersi beylikdüzü bateri dersi beylikdüzü davul dersi beylikdüzü bateri kursu beylikdüzü  davul kursu beylikdüzü bale dersi beylikdüzü  bale kursu beylikdüzü konservatuara hazırlık kursu beylikdüzü güzel sanatlar lisesi hazırlık kursu beylikdüzü klarnet dersi beylikdüzü flüt dersi beylikdüzü flüt kursu beylikdüzü şan dersi beylikdüzü şan kursu beylikdüzü bağlama dersi beylikdüzü bağlama kursu beylikdüzü müzik dersi beylikdüzü müzik kursu büyükçekmece keman dersi büyükçekmece gitar dersi büyükçekmece gitar kursu büyükçekmece bateri kursu  avcılar gitar kursu avcılar gitar dersi avcılar özel gitar dersi avcılar bateri kursu avıclar bateri davul dersi esenyurt bağlama kursu esenyurt davul dersi esenyurt bateri kursu esenyurt gitar dersi esenyurt gitar kursu esenyurt keman dersi piyano dersi avcılar keman kursu avcılar keman dersi beylikdüzü stüdyo beylikdüzü kayıt stüdyosu beylikdüzü prova stüdyosu özel gitar dersi özel keman dersi özel klarnet dersi özel bağlama dersi özel piyano dersi özel bateri kursu Melis Yüksel Keman Melis Yüksel Gitar Keman Piyano Klarnet Bağlama Beylikdüzü bale kursu bale dersi dans kursu dans dersi dans dersleri latin dansları salsa flamenko tango arjantin tango beylikdüzü bale dans okulu çocuk müzik eğiğtimi küçük yaş müzik bateri dersi bateri kursu büyükçekmece gitar kursu gitar dersi avcılar bale beylikdüzü bale beylikdüzü dans bale kursu bale dersi bale dans flüt dersi flüt kursu ney dersi ney kursu saz dersi saz kursu koro sanat müziği korosu çok sesli koro konservatuara hazırlık dersi konservatuara hazırlık kursu müzik  dj dersi djlik kursu cubase dersi cubase kursu logic dersi logic kursu şan dersi şan kursu şarkı söyleme dersi şarkı söyleme kursu ses eğitimi ses eğitimi kursu klavye dersi klavye kursu org dersi org kursu  avcılar ücretsiz deneme dersi ücretsiz gitar piyano keman klarnet flüt bale deneme dersi

0542 238 5553 - info@melisyuksel.com

Barış mah. Atatürk Bulvarı Sürmen Center AVM No:68 Beylikdüzü

© 2020 Melis Yüksel Müzik Akademisi